Tělo

Léčivé pozice a pohybové formy


Pět týdnů po porodu mě hospitalizovali a diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Opravdu mě dostalo, kolik energie dokážu načerpat, po té strašné sklerotické únavě je to razantní změna. Celá reference...


Co se naučíš na HLADINĚ KLIDU 1?

 • Dokonale a přitom šetrně rozhýbeme Tvé tělo i energii, abys již v úvodu na vlastní kůži pocítil(a), jak skvěle je možné se cítit.
 • Ovládneš jednoduché a účinné sestavy vnitřních cviků k okamžitému zvýšení energie a vitality. A to bez jakýchkoliv Tvých předchozích zkušeností.
 • Naučíš se přesným nastavením těla a vědomí, aby mohla Tvá vnitřní energie proudit volně, bez překážek, harmonicky a silným tokem. Je to nezbytné pro udržení pevného zdraví i pro další práci.
 • I totální necitlivci na vlastní kůži zřetelně pocítí vjem proudění vnitřní energie tělem. Je to snadné a současně velmi důležité.
 • Využijeme tělesných pozic pro komunikaci s Tvým podvědomím.
 • Postupně na každém setkání začneš uzdravovat a harmonizovat stav páteře pomocí nejlepších a osvědčených rehabilitačních metod (DNS aj. - v polohách lehu, sedu, kleku, stoje aj.).
 • Sestavíš si životní vizi, kterou bude automaticky od této chvíle aktivovat Tvá zvyšující se energie. Je to nezbytné, jinak by se mohla Tvá energie tříštit.
 • Žádná z životních oblastí (i když se Tě třeba v nějaké nedaří a je zdrojem napětí, obtěžujících myšlenek a pocitů) Tě od této chvíle nebude rušit v životě či meditaci. Zajímá Tě, jak to udělat?
 • Naučíš se získat smysluplné odpovědi na všechny otázky, které Tě kdy zůstaly skryté a nezodpovězené - budeš to mít šokujícím způsobem doslova "černé na bílém". Velmi to uspokojí Tvoji zvědavost.
 • Snadno a rychle u kohokoliv zjistíš na co zrovna dozrál jeho čas. O čem Tvůj život v té které chvíli je. Zkontroluješ si to na příkladech ze své minulosti.
 • Bez nutnosti dlouhého výcviku budeš umět setrvat celou svou přítomností tady a teď, což nesmírně zklidní Tvé srdce, duši i tělo se všemi dalšími benefity.

Ihned po účasti obdržíš videomateriály v celkové hodnotě 800,- Kč, které Ti budou živě připomínat cvičební pohybovou část. Od 3. setkání obdržíš i mp3 nahrávky s vnitřními postupy pro Tvé vyladění.

Přidáš se a naučíš se nejlepší know-how z fyzioterapie, čchi-kung, tai-či, jógy, kvantování, NLP, unikátně shrnuté v HLADINĚ KLIDU?

OSNOVA 1/5 HLADINY KLIDU:


Úvod do HLADINY KLIDU a PRINCIPY 5 ÚROVNÍ v souvislostech

KONTINUUM, geneze PROMĚN, VĚDOMÍ PROSTUPUJÍCÍ síť času a prostoru

Cyklus času, cyklus prostoru, CYKLUS NEBE - ZEMĚ

Aplikace 5 energií dvojrozměrné a třírozměrné MONÁDY

Svinutí 8 energií pozemských životních oblastí k posílení KOŘENOVÉ ENERGIE

Cesta života - PROLNUTÍ NEBE A ZEMĚ

CENTROVANÁ TĚLESNÁ POZICE jako odraz kapacity vnitřní energie

SAMOVOLNÉ ROZŠÍŘENÍ VĚDOMÍ jako odraz kapacity vnitřní energie

VĚDOMÉ CENTROVÁNÍ všech kloubů v těle do jejich NEUTRÁLNÍ POZICE v režimech stoje, sedu, lehu aj.:

- nastavení neutrální pozice pánve, trupu, hlavy / bederní, hrudní, krční páteře

- nastavení neutrální pozice dolních končetin (kyčel, koleno, kotník, ploska)

- nastavení neutrální pozice horních končetin (lopatka, rameno, loket, zápěstí, dlaň)

BIOMECHANICKÁ AKTIVACE bránice, pánevního dna a IAT (intraabdominálního tlaku)

FUNKČNÍ INTEGRACE očí a jazyka v tělesných pozicích

ROZPROUDĚNÍ A AKUMULACE VNITŘNÍ ENERGIE - jednoduché, rychlé a praktické sestavy statických a pohybových cviků pro osvěžení a vitalitu

AKTIVACE HSSP (hlubokého stabilizačního systému páteře) a oblasti PD (pánevního dna) jako východisko další práce

CHŮZE SÍLY - expresní okamžité rozšíření vědomí přenesením pozornosti

CENTROVÁNÍ VĚDOMÍ DO TĚLESNÉ FORMY

Šamanské VĚDOMÉ SNĚNÍ

Úvodní úroveň (1/5) HLADINY KLIDU poskytuje základní a nezbytné dovednosti nejen pro další postup, ale i pro zdravé každodenní fungování v relaxovaném a energií prostoupením stavu bytí. Detailně se seznamuješ se svým tělem a jeho vnitřní energií, zajímavými principy a přehlíženými souvislostmi. Budeš se umět snadno koncentrovat do svého těla a na své tělesné pocity a zřetelně zvýšíš svoji vitální energii.