Energie

Plynulý tok a vlny


Seminář opravdu doplnil to, co mi na kurzech a seminářích Tai-chi chybělo. Doporučuji ostatním to zažít! Celá reference...


Co se naučíš na HLADINĚ KLIDU 2?

 • Čeká Tě spousta experimentů, doslova hrátek, s energií čchi, se kterou od této chvíle budeš ve vědomém kamarádském kontaktu již trvale.
 • Naučíš se vyhodnocovat hladinu své vnitřní energie podle jednotlivých tělesných příznaků, ukazatelů a snadno ji budeš umět expresně doplnit.
 • V těle začneš, počínaje tímto setkáním, otevírat vnitřní prostor. Budeš si připadat lehký(á) a "úsměvně vnitřně prázdný(á) a plný(á) současně" a přesto budeš pevně zakořeněn(a) v těle.
 • Naučíš se centrovat velké klouby v jednotlivých pozicích, což je z hlediska energetického, zdravotního i rehabilitačního dovednost k nezaplacení. Klouby tak dostávají šanci se uzdravovat.
 • Dokonale fyzicky a energeticky uvolníš přetížené horní partie těla (hlava, šíje, záda, trup) a uvolněnou energií posílíš obvykle slabé kořeny (nohy, pánevní energii, břicho).
 • Nebudeš-li chtít, nic s Tebou nepohne, pevně se zakořeníš (využití v emočním zklidnění, stání si za svým názorem, zvýšení sebevědomí atd.).
 • Oproti prvnímu setkání Tvá energie ještě více vzroste: pořádně v sobě "zatopíš" a necháš rozhořet vnitřní oheň stimulující životní energii.
 • Tvá energie se dostane k celému povrchu kůže, probudí se tak přirozená citlivost a vnímavost, potřebná pro další úrovně práce.
 • Tělo začne využívat při pohybu integrovaného mechanismu vln a vlnění oproti jinak běžné tuhé nekultivované svalové síle, trénované např. v posilovně.
 • Bez sebemenšího úsilí budeš kumulovat vnitřní energii, vitalitu, projasňovat mysl a energetické pole využitím běžných fyzikálních zákonitostí, zejména gravitace a atmosférického tlaku.
 • Jak generovat vnitřní sílu a stabilitu z libovolného tělesného postoje nebo tělesné polohy?

Přidáš se a naučíš se nejlepší know-how z fyzioterapie, čchi-kung, tai-či, jógy, kvantování, NLP, unikátně shrnuté v HLADINĚ KLIDU?

OSNOVA 2/5 HLADINY KLIDU:


Vytvoření funkčních biomechanických a energetických SPOJITOSTÍ A ZŘETĚZENÍ

Umění práce s GRAVITACÍ, ATMOSFÉRICKÝM TLAKEM a vnitřními KVANTOVÝMI SILAMI

VLNY reakční síly základny a struktury, biomechanická RESTRUKTURALIZACE tělesných vrstev

Důležitost STABILITY pro RELAXACI a GENEROVÁNÍ VNITŘNÍ SÍLY z pozic

ZŘENÍ akumulované energie v pánvi, fyziologické příznaky její přítomnosti

EXCENTRICKÁ ROZPÍNAVOST v těle a práce s povrchem těla, kůží

DÝCHÁNÍ a EXCENTRICKÁ BŘIŠNÍ ROZPÍNAVOST v tělesném centru

VNĚJŠÍ PLNOST a VNITŘNÍ PRÁZDNOTA k umožnění senzitivity

Pojmy vnitřní energie a vnitřní síla - prakticky

Tuhá tvrdá síla kontra měkká vlnivá síla

Využití základních 2D geometrických tvarů a 3D geometrických těles v procesu rozšiřování vědomí

ZVÝŠENÍ PROUDĚNÍ ENERGIE a RYCHLOSTI NEURONÁLNÍCH PŘENOSŮ

INDROVA SÍŤ - fraktální struktura reality: grafika pro úspěšné kvantování

Na druhé úrovni je fyzické tělo zbaveno hrubých a postupně i velice jemných biomechanických blokád, energie volně plyne tělem. Pokud jsme se v předchozí úrovni mj. zřetelně naučili vnímat energii rukama, nyní půjdeme dále a naučíme se vnímat a akumulovat energii povrchem celého těla. Šamanské póry vnímání se začínají otevírat, vědomí se pomalu začíná rozšiřovat, cítíš se opravdu dobře.