Více k programu HLADINA KLIDU 3

Třetí úroveň je velice příjemná vnitřní práce, zažijete okamžiky jasného bytostného pročištění, všechny vaše energetické úrovně, ať už jde o fyzické tělo, vitalitu, náladu, mentální sféru apod. se díky vnitřní sedimentaci automaticky pročistí, projasní a energetizují.

Prožijete stav obrovského klidu

Ten bude zřetelně prosakovat navenek. Díky tomu, že se naučíte rozpouštět bloky své energie, se tato v bloku uzamčená energie dá znovu do pohybu a budete mít dávno "utopenou energii" navíc. S prožitkem velkého klidu vás tedy vyplní i pocit vnitřního prostoru a s ním i prožitek vnitřní svobody.

Prakticky se naučíte vyhodnotit příznaky správné a nesprávné práce s energií. Pochopíte, proč energii nelze nikam násilně tlačit, vytahovat ji nahoru, manipulovat s ní apod. (rozumějte aniž by to narušilo vnitřní a vnější rovnováhu).

To je zásadní omyl směrů a přístupů, které toto praktikují, aniž by nejprve získaly pevné spojení se svými kořeny a sedimentovaly energii v těchto kořenech. Vše pochopíte na příkladech přírodních procesů a sami poznáte, co je správně a co ne, co jsou přidané lidské výmysly a co je původní přirozenost, kterou necháte hovořit...

Fenomenální paměť

Expresně se během několika minut naučíte fenomenální paměti, tj. zapamatovat si několik desítek věcí v přesném pořadí, tedy alespoň 60 - 70 pojmů, a udržet je v paměti. To není obvykle pro žádného z účastníků problém.

Jedním z hlavních praktických cílů tohoto setkání je umět energii sedimentovat, spustit do základny a rozšířit ji kolem sebe, což každý ucítíte díky přesně definovaným fyziologickým a biomechanickým příznakům. Současně toto budete nahlížet díky sedimentaci projasněnému vnitřnímu zření. Budete tímto, při další práci, schopni rovněž odstranit většinu zdravotních potíží ve fyzickém těle.

Tuto spuštěnou energii necháme vlnovitě rezonovat v souladu s pánevní energií. Opravdu se můžete těšit na to, co se bude odehrávat, co se bude dít...

Můžete se připravit na velkou energii, velký klid, skvělou náladu, prožitky vnitřního blaha, možná až euforie.

Opět pro všechny účastníky budou k dispozici výukové materiály, skripta, s přehlednou grafikou a popisem veškeré praxe.