Rezonance

Soustředné kruhy na hladině

Zkušenost osvíceného vhledu starých mistrů a šamanů je snadno a přímo přístupná i Tobě. Na místě i v situaci, kde se zrovna nalézáš. Nemusíš, jako já v roce 2008, odcestovat na šamanskou expedici za poznáním do peruánské amazonie. Jde to i jinak, s trvalými výsledky, komfortně, bezpečně. Namísto silných, léčivých a vědomí rozšiřujících pralesních rostlin využiješ přirozenou vnitřní energii svého těla, kterou aktivujeme. Tu, trpělivě, přesně a intenzivně vedenou prací nasměrujeme do 5 přesných kroků a principů Hladiny klidu 


Při meditaci jsem v úžasu málem spadla ze židle. Celá reference...


Co se naučíš na HLADINĚ KLIDU 5?

  • Celou práci završíme finálním pátým, silným krokem, který odemyká stejné možnosti i sílu obřadu, jakou můžeš prožít při ayahuascových šamanských obřadech v pralesích Amazonie.
  • Umím i v Tobě opakovaně navodit všechny potřebné podmínky, vyladit a přivést Tě až na samotný okraj tohoto stavu. Podmínkou je uvolnit se do extrémní míry při současně zvýšené hladině cirkulující vnitřní energie. Ostatní již nezáleží na Tobě ani na mně...
  • Uzavřeš kruh, tj. geniálním cirkulačním způsobem propojíš ve vlastním těle energii Srdce s energií Země a Vesmíru. Energii mikrokosmu s makrokosmem. Sjednocením protikladů nebudeš více vytvářet rozpory ve svém životě.
  • Skrze srdeční centrum se naučíš modulovat kosmickou energii – zřetelně to ucítíš – získáš schopnost uzdravovat sebe sama... , formovat realitu skrze univerzální pole.
  • Napojíš se na prapůvodní, povnášející, velice subtilní niterný a plně uspokojující pocit celistvosti, nevydělenosti a jednoty.
  • Všechny dosavadní praktiky HLADINY KLIDU 1-5 pochopíš v jejich jednoduchosti, přirozeném logickém sledu a vzájemném souladu - jednoduše zvládneš syntézu všech 5 principů HLADINY KLIDU, která ústí přímo do JEDNOTY A NEVYDĚLENOSTI.
  • Naučíš se rozpouštět energetické bloky ještě intenzivněji než v HK-3 a to pomocí prstencového pole – dovednost můžeš využít i pro vytváření léčivých a uzdravujících holografických programů a „balíků energie“.
  • Prožiješ Velké spočinutí a vědomí harmonie vesmíru, svého života, osudu.Ověříš sám/sama na sobě věčnou pravdu, že jedinou účinnou formou pomoci je svépomoc.
  • Budeš od této chvíle žít pokoj v srdci, mír v duši a blaho v těle – pokoj, mír a blaho si sám(a) v sobě trvale ukotvíš.

Přidáš se a naučíš se nejlepší know-how z fyzioterapie, čchi-kung, tai-či, jógy, kvantování, NLP, unikátně shrnuté v HLADINĚ KLIDU?

OSNOVA 5/5 HLADINY KLIDU:


Biomechanika, svalová aktivace / relaxace popsaná toroidálním prouděním

Unikátní dovednost práce s energií srdečního centra v torusu

Pulzující srdeční energie a dynamizace (urychlení, intenzita, hmatatelnost, prožitek...) toroidálního pole

Toroidální pole jakožto vrcholně kultivovaná osobní energie

Proč a jak toroidální pole zakřivuje časoprostor A K ČEMU JE TO VLASTNĚ DOBRÉ, KDYŽ ZDE ŽIJEME SVÉ "MALÉ ŽIVOTY"

Rozpuštění osobního toroidálního pole do energie kosmické, nadosobní, směrem ze středu

Sjednocení mikrokosmu a makrokosmu v srdečním centru skrze rozšíření toroidálního pole, předchozí prací kultivovaného

SEBE SI VĚDOMÝ VESMÍR prosakující fyzickým tělem

Rekapitulace všech dovedností jednotlivých setkání, úrovní:

- Jak účinně a současně jednoduše "vnitřně pracovat" v 5 krocích

- 5 kroků vnitřní práce a 5 FÁZÍ 2D a 3D monády

- Jak se kosmicky centrovat a "nabíjet se" energií

- Jak v sobě propojovat NEBE a ZEMI, JIN a JANG a tím podporovat život

- Jak ohromně zjednodušit a uspořádat svůj běžný život

- Jak být totálně vnímavý, senzitivní a současně vnitřně pevný a stabilní

- Jak hromadit energii, jak rozpouštět energetické blokády a dojít velkého klidu

- Jak nechat unášet své vědomí do hlubinné meditace na vlnách vzestupných energetických proudů

- Jak dosáhnout jednobodovosti a jak ji posléze "prolomit"

- Jak se sjednotit s makrokosmem a mikrokosmem naráz

- jak nechat kosmos tvořit skrze energii srdce a toroidální vědomí

- JAK NAPLNIT SVÉ POSLÁNÍ, SVŮJ ŽIVOT A DOJÍT SPOČINUTÍ A PŘIJETÍ

- zde teprve začíná účinná možnost skutečné pomoci druhým, světu, zemi atd.

INTENZIVNÍ PRAKTICKÉ OPAKOVÁNÍ VŠECH OSVOJENÝCH DOVEDNOSTÍ

DISKUZE, SDÍLENÍ ZKUŠENOSTÍ

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALIZACE PROJEKTU HLADINA KLIDU (v každém ročníku máme nové aktualizace programu, jak se HLADINA KLIDU i díky vám vyvíjí, krystalizuje)


Mně i vám je jasné, že program všech 5 setkání je nabitý a že by bylo třeba ve skutečnosti více než 5 setkání, kterých jste se účastnili a které jsou minimem a základem k tomu, aby mohly být předány všechny praktické dovednosti v 5 krocích. 

Jak se ukázalo, šikulové mohou i tak praktický obsah HLADINY KLIDU zvládnout i při pouhých 3 setkáních - např. když nemohli dorazit na několik termínů setkání metody. Vše lze i v tomto případě dohnat díky tomu, že vše podstatné neustále opakujeme.

Po absolvování 5. setkání HLADINY KLIDU obvykle skupina chce udržet další kontakt, setkávat se, pracovat s novými aktualizacemi, které jsou pravidelně zařazovány tak, jak se metoda HLADINA KLIDU přirozeně vyvíjí, jak krystalizuje a stále se zjednodušuje aniž by ztratila svou účinnost.