Chci Ti moc poděkovat za víkendový seminář...

04.10.2012

Ahoj Tomáši. Chci Ti moc poděkovat za víkendový seminář. Musím říct, že se mi moc líbil a těším se na další setkání. Líbilo se mi, že jsi tam měl i Hanku, která Tě občas doplnila, nebo řekla svůj úhel pohledu. Bylo to dobré doplnění i z ženského úhlu pohledu.

Neuvědomuji si žádná negativa - možná, že těch informací bylo hodně a času málo - v neděli to klidně mohlo být i delší.

Ještě jedna připomínka (ale spíš je to jen pracovní deformace, protože pracuji ve školství) - nemohl by jsi mi prosím napsat nějaké shrnutí - co nejlépe opakovat do dalšího setkání?

Na konci setkání jsem se Tě ptala jestli si myslíš, jestli začátečník (jako já) zvládne chodit na QI-GONG (hodinu a půl) a vzápětí na Taiji (taky hodinu a půl) a jestli zvládne celý víkend cvičení. Možná že otázka měla znít jinak - a to - je to vůbec vhodné různě to takto kombinovat? Někde jsem četla dotaz (který teď už nemůžu najít) a tam jsi odpovídal, že seminář je vhodný i pro začátečníky, že mohou potom opakovat pár základních věcí a dosáhnout tak lepších výsledků než aby člověk dělal od všeho kousek.

Proto se Tě chci zeptat, co si myslíš, že bych po tomto Tvém semináři měla třeba denně cvičit a jak prohlubovat získané znalosti ze semináře.

Chci tomu opravdu věnovat čas, jen ještě přesně nevím jak... Díky za odpověď.

Přeji hezký den a ještě jednou díky.

M.