Stále se ve mě všechny dojmy a zkušenosti...

03.10.2012

Dobré ráno, Tome, stále se ve mě všechny dojmy a zkušenosti a informace ze semináře přemílají a mám dojem, že to chvíli potrvá,než se takříkajíc "usadí". Ale protože jsi nás vyzval abychom se s Tebou podělili o své dojmy, jdu na to...

Jsem z toho všeho jako "po koťatech". Myslím, že těch informací na mě bylo najednou trochu moc, i když bylo úžasné Tebe i p. Hanku poslouchat.

Jako vždy jsi byl perfektní, (kamarádka Helča, co byla se mnou, je z Tebe na větvi a to není žádný začátečník, její bratr "vaří stejnou polévku" v Pelhřimově a ona sama má silné psychotronické schopnosti...), ale na můj vkus nás bylo na semináři moc, stejně jako to někdy bývá i na seminářích z taiji. 

Ty informace, které nám předáváš jsou naprosto úžasné, podstatné, důležité... a já je nestíhám vstřebávat, protože mě ta spousta lidí zkrátka irituje. A nemyslím si, že je to tím, že nemám ráda lidi, protože jsem naopak tvor společenský, od mala jsem zvyklá pohybovat se v partě lidí (jesle, školka, škola, sport, divadlo, muzika...) Tak Ti nevím... Budu muset přijít na nějaký způsob, jak se naučit soustředit sama na sebe a na Tebe, aby mi neutíkaly informace a souvislosti.... a nevnímat tu spoustu lidí a nepříjemné prostředí vzhledem k povaze semináře.

Omlouvám se,že nejsem pozitivní, ale takhle to zkrátka vidím a pokládám za fér Ti to sdělit, když jsi nás vyzval.

Přeji Ti hezký a klidný den.

D.