Účastnit se Hladiny klidu 1 bylo jedno z nejlepších rozhodnutí

26.11.2015

Ahoj Tomáši, účastnit se hladiny klidu 1 bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v tomto roce které jsem udělal a už se těším na pokračování. Vše co v denním životě zažíváme nás více či méně obohacuje zkušenostmi které dotvářejí náš život. 

Tak v denním životě prožíváme radost, smutek, vztek, klid, lásku, žal. To vše prožíváme proto abychom ve svém životě na všech třech úrovních (fyzická, duševní a duchovní) ve svém přirozeném vývoji postoupili o krok vpřed. 


Ať už jsou některé kroky bolestivé, těžké nebo radostné a šťastné všechny mají jedno společné, vedou kupředu. Nechme stranou otázku kam kupředu. Je potom na každém z nás co si z každého krůčku vezmeme a uložíme v naší duši neboť v budoucnu nám prožitky z těchto krůčku pomohou nalézt rozhodnutí v otázkách které před nás život postaví. 


Je nesmírně důležité jak tyto krůčky vpřed od života přijímáme, zejména ty negativní, nehezké. Je třeba si uvědomit že v každém krůčku je pro každého z nás ukryt dar, dar který nás podvědomě i vědomě obohatí.
Tento dar dokážeme rozpoznat a přijmout v případě že daný negativní, nehezký krůček přijmeme v duševním klidu, míru a s láskou. Nebudu mluvit o darech v radostných krůčcích, ty rozpozná každý velmi snadno. 


Ty Tomáši dokážeš opravdu ... krásně, vstřícně, pochopitelně, poutavě...nenacházím slovo které by to nejlíp vystihlo, druhým pomoct a poradit jak tento klid nalézt. 


Co všechno jsem si z tvého semináře odnesl já si nechám pro sebe. 


Děkuji Životu za nabídku se tvého semináře účastnit a Tobě za to že si mi to umožnil.
Měj hezký den, nebudu zbytečně skromný, měj hezký celý život.


J.S.