14.-15.9.2019 PLZEŇ

LÉČIVÉ POZICE A POHYBOVÉ FORMY

Praktický vzdělávací seminář HLADINA KLIDU 1 v novém ročníku s fyzioterapeutem Tomášem Bezděkem   


Ovládneš unikátně působící pohybovou sestavu vycházející z čchi-kung, fyzioterapie a strečingu 

 Top fyzio cviky a vnitřní postupy, které vedou k úspěšnému každodennímu životu ve zdraví a vitalitě 

Ze strany těla i vědomí připravíš všechny podmínky pro generování a volný tok energie čchi

 Volný, harmonický a silný tok čchi je předpokladem zdraví i skvělého životního pocitu

Pokud se rozhodneš absolvovat pouze tento jediný seminář, i tak Tě budou benefity získaných dovedností              významně provázet po zbytek života v plusu

Po absolvování akce obdržíš videomateriály v celkové hodnotě 800,- Kč, které Ti budou živě připomínat                cvičební pohybovou část


Pět týdnů po porodu mě hospitalizovali a diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Opravdu mě dostalo, kolik energie dokážu načerpat, po té strašné sklerotické únavě je to razantní změna. Celá reference... 


Co přesně se 14.-15.9.2019 naučíš?

» Dokonale a přitom šetrně ROZHÝBEME TVÉ TĚLO I ENERGII, abys již v úvodu na vlastní kůži pocítil(a), jak skvěle je možné se cítit.

» Ovládneš jednoduché a účinné sestavy vnitřních cviků k okamžitému ZVÝŠENÍ ENERGIE A VITALITY. A to bez jakýchkoliv Tvých předchozích zkušeností.

» NAUČÍŠ SE PŘESNÝM NASTAVENÍM TĚLA A VĚDOMÍ, aby mohla Tvá vnitřní energie proudit volně, bez překážek, harmonicky a silným tokem. Je to nezbytné pro udržení pevného zdraví i pro další práci.

» I TOTÁLNÍ NECITLIVCI na vlastní kůži zřetelně pocítí vjem proudění vnitřní energie tělem. Je to snadné a současně velmi důležité.

» Začneš UZDRAVOVAT A HARMONIZOVAT STAV PÁTEŘE A KLOUBŮ pomocí nejlepších a osvědčených rehabilitačních metod (DNS aj. - v polohách lehu, sedu, kleku, stoje aj.).

» SESTAVÍŠ SI ŽIVOTNÍ A ROČNÍ VIZI, kterou bude automaticky od této chvíle aktivovat Tvá zvyšující se energie. Je to nezbytné, jinak by se mohla Tvá energie tříštit.

» ŽÁDNÁ Z ŽIVOTNÍCH OBLASTÍ (i když se Tě třeba v nějaké nedaří a je zdrojem napětí, obtěžujících myšlenek a pocitů) Tě od této chvíle nebude rušit v životě či meditaci. Zajímá Tě, jak to udělat?

» NAUČÍŠ SE ZÍSKAT SMYSLUPLNÉ ODPOVĚDI NA VŠECHNY OTÁZKY, které Tě kdy zůstaly skryté a nezodpovězené - budeš to mít šokujícím způsobem doslova "černé na bílém". Velmi to uspokojí Tvoji zvědavost.

» Snadno a rychle u kohokoliv zjistíš na co zrovna dozrál jeho čas. O ČEM TVŮJ ŽIVOT V TÉ KTERÉ CHVÍLI JE. Zkontroluješ si to na příkladech ze své minulosti.

» BEZ NUTNOSTI DLOUHÉHO VÝCVIKU budeš umět setrvat celou svou přítomností tady a teď, což nesmírně zklidní Tvé srdce, duši i tělo se všemi dalšími benefity.


ČÍST PODROBNĚJŠÍ PROGRAM PRAKTICKÉHO SETKÁNÍ >>>

To není ani možné, vždyť ty celá záříš! Celá reference...

Přidáš se a naučíš se nejlepší know-how z fyzioterapie, čchi-kung, tai-či, jógy, kvantování, NLP, unikátně shrnuté v HLADINĚ KLIDU?

TERMÍN A ČAS:

Sobota 14.9.2019 od 9.00 do 18.00, přestávka na oběd mezi 13.00 - 14.00

Neděle 15.9.2019 od 9.00 do 13.00


MÍSTO:

Plzeň, Vejprnická 56, areál SOUE.  Případná změna místa konání v rámci Plzně vyhrazena. 

Bližší organizační informace obdrží přihlášení mailem 5 - 7 dnů před samotným konáním akce.  


CENA:

1.800,- Kč namístě / 12 hodin intenzivní praxe a teorie. Pro opakující účastníky 1.200,- Kč.

Záloha 500,- Kč (nevratná a nepřevoditelná na jinou akci) se hradí při přihlášení. 

Teprve úhradou zálohy máte místo na akci rezervované.


BONUSY V CENĚ AKCE:

V ceně akce je krom přehledných skript s unikátní grafikou také pro nové účastníky více než 90 minut videomateriálů pro domácí praktikování v hodnotě 800,- Kč. 

Videomateriály obdržíte vzápětí po absolvované akci. 


UBYTOVÁNÍ MIMOPLZEŇSKÝCH:

Mimoplzeňským můžeme doporučit, po přihlášení se, kontakt na příjemné a levné internátní ubytování v místě konání. Ubytování si následně včas zařizujete sami. 


DALŠÍ KOMPLETNÍ ORGANIZAČNÍ INFORMACE >>> 


Byl jsem již na mnoha různých esoterických a psychologických "kurzech" a tento se proti ostatním odlišoval jednou, pro mě zásadní věcí... Celá reference... 

Pokud se rozhodneš absolvovat pouze tento jediný seminář, i tak Tě budou benefity získaných dovedností významně provázet po zbytek života v plusu

Co od roku 2012 zažili účastníci akcí HLADINA KLIDU?

Jak jsem se vypořádala se svým strachem a obavou z pavouků. Jako malá holka, bylo mi asi kolem deseti let, jsem prožila opravdový šok z pavouka. Když jsem šla do svého pokojíku po schodišti, tak jsem nechtě položila ruku na stěnu, kde odpočíval pavouk. V mých očích byl obrpavouk. On se lekl, já také.

Na semináři HK v Plzni jsem minulý rok (2016) absolvovala léčení pomocí vnitřních obrazů. V té době jsem měla problémy s bederní páteří. Bolest mi vystřelovala až do lýtka levé nohy. Po tomto semináři, který probíhal na jaře 2016 tyto bolesti pominuly a tento stav mi vydržel dá se říci až doposud (březen 2017).

Tomáši, musím Ti napsat, že i když jsem si přišla na seminář HK-5 připomenout minulé poznatky, stále nacházím nové inspirace. Program je vždy dobře připravený a pro nás je důležité jeho praktické pojetí. Odblokování mi dnes na moji dlouhodobě bolavou patu opravdu neuvěřitelně pomohlo, ani věřit se mi tomu nechce. Odpoledne byla pata dále zatížena,...

Jdeš do toho 14.-15.9.2019 s námi?