Organizační informace

Informace ohledně termínu, času, místa, ceny, programu, organizace, co s sebou... 

Praktický vzdělávací projekt HLADINA KLIDU probíhá formou 5 tématických intenzivních víkendových seminářů v intervalu zhruba 2 měsíců během školního roku se startem vždy v září - listopadu a finálním setkáním v květnu.

K ovládnutí základů stačí navštívit pouze jedno setkání. K ovládnutí celé palety popisovaných dovedností HLADINY KLIDU pak zvažte účast na alespoň třech setkáních z celkových pěti během školního roku. I tak se dá vše prakticky dobře pojmout, aby vám nově získané dovednosti sloužily po zbytek života.

Akce jsou určeny všem zájemcům a věkovým kategoriím bez podmínky jakýchkoliv předchozích zkušeností. Vše se snadno a rychle naučíte. 

K dispozici jsou všem absolventům vždy přehledná skripta zahrnující unikátní grafiku pro práci s tělem, energií, vědomím, sebeléčením i veškerými originálními postupy.

Dále obdržíte po absolvování našeho prvního praktického setkání podrobný a ucelený videomateriál k domácí praxi v hodnotě 800,- Kč a od 3. setkání vždy pořizujeme autentické mp3 nahrávky řízených sebeléčebných a transových postupů. 

Termíny akcí

Termíny vždy naleznete v kalendáři akcí. Nový ročník vždy zahajujeme úvodním setkáním obvykle během září - října. Následná setkání mají rozpětí zhruba 1,5 až 2 měsíce. Finální páté setkání pak probíhá obvykle v květnu. Jednotlivá setkání jsou záměrně volena tak, aby byla v souladu s přírodními cykly, které významně napomáhají naší vnitřní práci.


Cena

Cena jednoho víkendového semináře, jedné praktické úrovně, je 1.800,- Kč, tedy 150,- Kč / hodina semináře. Nevratná a dále nepřevoditelná záloha 500,- Kč na účast při přihlášení.  Doplatek 1.300,- Kč namístě.

V ceně jsou zahrnuty videomateriály v hodnotě 800,- Kč, které obdržíte po absolvování úvodního setkání.


Pro absolventy, kteří byli účastni na finálním setkání HK-5 v některém z minulých ročníků je cena opakování libovolného dalšího semináře 1.200,- Kč.
Čeká nás celkem 12 výukových hodin o každém víkendovém setkání, tj. celkem při všech 5 setkáních 60 praktických, navazujících, hodin práce s tělem, energií, vědomím.


Průběh akcí

Budeme vyváženě střídat praxi s teorií, klid s pohybem, práci s tělem a vědomím, témata ryze pozemská s tématy tajemnými, transpersonálními. Vše smysluplně a srozumitelně ve vztahu k praktickému uchopení a využití.

Je důležité, abyste se na seminářích cítili pohodlně a uvolněně, budeme se maximálně snažit vytvářet pro to podmínky. 

Abyste nestrávili čas psaním poznámek, které se dozvídáte a mohli věnovat plnou pozornost praktickému dění, jsou pro vás vždy připravena velmi přehledná, aktualizovaná, skripta založená na unikátní srozumitelné grafice. 

Na akcích bude k dispozici drobné občerstvení - káva, čaj a drobné sladké občerstvení. Vybavená kuchyňka je namístě.

Struktura akcí

Není-li stanoveno jinak, je struktura všech setkání 1-5 stejná:

Sobota 9.00 - 18.00 (oběd 13.00 - 14.00)

Neděle 9.00 - 13.00

Průběžné kratší přestávky dle potřeb účastníků přibližně každých 60 minut. 


Přihlášení

a rezervace místa, záloha

Přihlaste se přes přihlašovací formulář k té které akci v kalendáři akcí níže:

Místo na akci vám závazně rezervujeme po úhradě nevratné a dále nepřevoditelné zálohy 500,- Kč. 

Pokud máte o akce vážný zájem, doporučujeme neváhat a přihlásit se včas, vzhledem k omezenému počtu účastníků pro každý ročník.


Co si vzít vždy s sebou

Vlastní oblíbený hrneček na čaj, kávu a praktické experimenty. 

Svačinu a pití, oběd (namístě bude k dispozici káva, čaj). V blízkosti je několik obchodů.

Přezůvky do sálu, pohodlný sportovní či domácí oděv ve kterém se cítíte nesvázaně, neutaženě, volně...

Teplé oblečení dovnitř i na ven. V rámci semináře budeme trénovat dle kolektivní domluvy případně i venku. V zimních měsících se tak může hodit čepice a rukavice.

Psací potřeby. Lze pohodlně vpisovat a dopisovat do skript. Vezměte si vždy skripta ze všech předchozích setkání (budeme se k lecčemu vracet a můžete si tak dopisovat souvislosti)

Karimatku, deku či spacák, popř. vyšší polštářek na sezení pod zadek. Šátek na zakrytí očí při meditacích k omezení denního světla působícího na zavřené oči.


Místo konání akcí

Není-li stanoveno jinak, akce se konají v Plzni v areálu SOUE,  Vejprnická 56. Bližší informace obdržíte mailem po přihlášení.

Čeká na vás příjemný, klidný sál s pódiem, s dostatkem prostoru pro volný pohyb, cvičení, klidnou i pohybovou meditaci i podmínkami pro velkoplošné promítání. Namístě kuchyňka vč. varné konvice, sporáku i mikrovlnky. 

Pokud počasí dovoluje, neprší, nebouří a nemrzne, cvičíme pohybovou část, dle aktuálního přání účastníků, venku.


Ubytování v místě konání

Mimoplzeňským můžeme doporučit v případě zájmu kontakt na příjemné a levné internátní ubytování. 


Překážky účasti

  • Jakákoliv duševní nemoc s potřebou medikace (psychiatrická léčba, schizofrenie, hluboké deprese, psychózy aj.)
  • Epilepsie
  • Vážná srdeční onemocnění či kardiostimulátor
  • Alkoholismus či užívání jakýchkoliv drog
  • Užívání silných analgetik proti bolesti
  • Těhotenství
  • Výrazné pohybové omezení (nemožnost stoje a chůze bez opory)
  • Akutní horečnaté či infekční onemocnění
  • Věk mladší 18 let

V průběhu akcí, prosíme, respektujte zákaz pořizování zvukových či obrazových záznamů a vypněte nebo ztište své mobilní telefony.