CO TĚ NAUČÍ HLADINA KLIDU?


Tělo

Léčivé pozice a pohybové formy

Ovládneš unikátně působící pohybovou sestavu vycházející z čchi-kung. Top fyzio cviky a vnitřní postupy, které vedou k úspěšnému každodennímu životu ve zdraví a vitalitě. Ze strany těla i vědomí připravíš všechny podmínky pro generování a volný tok energie čchi. Volný, harmonický a silný tok čchi je předpokladem zdraví i skvělého životního pocitu. Pokud se rozhodneš absolvovat pouze tuto úvodní úroveň, i tak Tě budou benefity získaných dovedností provázet po zbytek života v plusu

Číst dále celý program... 


Energie

Plynulý tok a vlny

Hravými experimenty zažiješ naplno přítomnost a projevy energie čchi. Skamarádíš se proto s gravitací, atmosférickým tlakem, porozumíš i základům biomechaniky pro praxi. Otevřeš všechny klouby, aktivuješ energetickou síť. Budeš si připadat těžký(á), stabilně zakořeněný(á) a úsměvně lehký(á) zároveň. Zjemníš vnímání a připravíš vše na zahájení sebeléčby a práci s ostrým záměrem. Seznámíš se s pokročilými principy umění čchi-kung a tai-či a ušetříš tak mnoho let hledání

Číst dále celý program...


Informace

Odraz na klidné hladině

Záměr vede a řídí energii čchi. Do Tvé, již rozvinuté, vnitřní energie necháme otisknout informaci, silný záměr. Zapojíš svého "Golema", svoji energii tak, aby se netříštila, ale automaticky pracovala pro Tebe. Řadou originálních nikde nepublikovaných propracovaných technik kvantování, neuroodbloků a NLP začneš efektivně rozpoustět bolesti či potíže. A programovat zdraví, úspěch a novou realitu. Při některých postupech si možná budeš připadat až bláznivě, ale zvykneš si :-). 

Číst dále celý program...


Centrace

Bod uprostřed kruhu na hladině

Prožiješ sebevědomé, plně centrované spočinutí integrovaného já uprostřed světa, vesmíru, v hojnosti růstu vnitřní síly. Budeme se detailně fyzicky, energeticky a meditativně věnovat Tvé páteři, kterou energeticky rozsvítíme jako vánoční stromeček a napřímíme jako jarní májku. Je médiem, pilířem a Stromem Života vzestupné jarní vnitřní síly, mízy. Dokonalá živoucí centrace je konec Tvého neklidu, roztříštěnosti, nesplněných tužeb a odkládání štěstí. Připrav se na příjemné lechtání pocity vnitřního blaha, ale i růst inspirace, sexuální energie a zvýšenou chuť k životu, pohybu, proměně. Zcela spolehlivě probudíme hadí sílu, sílu páteřního kanálu, tzv. kundaliní-šakti, která aktivuje a harmonizuje čakry a rozvine jejich vůni, tedy potenciál.

Číst dále celý program...


Rezonance

Soustředné kruhy na hladině

Zkušenost osvíceného vhledu starých mistrů a šamanů je snadno a přímo přístupná i Tobě. Na místě i v situaci, kde se zrovna nalézáš. Nemusíš, jako já v roce 2008, odcestovat na šamanskou expedici za poznáním do peruánské amazonie. Jde to i jinak, s trvalými výsledky, komfortně, bezpečně. Namísto silných, léčivých a vědomí rozšiřujících pralesních rostlin využiješ přirozenou vnitřní energii svého těla, kterou aktivujeme. Tu, trpělivě, přesně a intenzivně vedenou prací nasměrujeme do 5 přesných kroků a principů Hladiny klidu. 

Číst dále celý program...

Přidáš se a naučíš se nejlepší know-how z fyzioterapie, čchi-kung, tai-či, jógy, kvantování, NLP, unikátně shrnuté v HLADINĚ KLIDU?