5 TRANZOVNÍCH TECHNIK

Praktický vzdělávací seminář 8.-9.6.2019 PLZEŇ

Jste-li úplný začátečník a máte-li velký zájem o téma, lze se i takto přidat!

Pro přihlášení napište na taoist@seznam.cz nebo přes kontaktní formulář.  

< 5 volných míst

Na semináři uceleně procvičíme a zrekapitulujeme 4 základní postupy a poté přidáme finální krok 5, tedy poslední princip, mj. odpovídající právě tomuto ročnímu období. Tento uzavře a integruje všech 5 principů do jednoduchého, logického a praktického celku, který si z akce odnesete. 5 principů aplikujeme na různé denní režimy a polohy, tj. leh, sed, stoj, pohyb. Bude dostatek času a místa na srozumitelné praktikování i zodpovězení případných dotazů.

Toto finální setkání bude pojato jako skutečný "výcuc" podstatného a shrnutí všech nejlepších funkčních dovedností tohoto ročníku. Od září 2019 pak připravujeme opět nový ročník a setkání detailně věnované 1. principu s aktualizacemi, jež se objevují v každém novém ročníku tak, jak se projekt HLADINA KLIDU od roku 2012 vyvíjí.

8.-9.6.2019 se můžete jako vždy těšit na kvalitní ranní a dopolední nastartování pomocí fyziorehabilitačních cvičení a čchi-kung, nabíjecích pozic a meditativně-tranzovních praktik

V případě příznivého počasí již můžeme praktikovat zhruba polovinu času celé akce venku na Slunku nebo v příjemném stínu stromů.Průběh semináře:


Sobota 8.6.2019 od 9.00 do 18.00, přestávka na oběd mezi 13.00 - 14.00
Neděle 9.6.2019 od 9.00 do 13.00

Cena semináře: 

1.800,- Kč namístě / 12 hodin intenzivní praxe a teorie. 

Pro opakující účastníky (HK-5) 1.200,- Kč

V ceně akce pro nové účastníky je více než 90 minut videomateriálů pro domácí praktikování v hodnotě 800,- Kč a pro všechny krom přehledných skript s grafikou také záznam důležitých finálních postupů a meditací v mp3 poslechovém formátu.

PŘIHLÁŠENÍ NA AKCI:

Pro přihlášení napište na taoist@seznam.cz nebo přes kontaktní formulář.   

Praktický vzdělávací cyklus HLADINA KLIDU startuje od začátku opět v září 2019. Zvažujete-li účast, určitě nám na sebe zanechte kontakt již nyní. Jakmile bude znám termín (začátkem léta), přednostně vás budeme informovat.